Włamali się do weterynarza koło Torunia. Rozpoznajesz ich? Powiadom policję! [ZDJĘCIA]

2021-05-21 7:28
Włamali się do weterynarza koło Torunia. Rozpoznajesz ich? Powiadom policję!
Autor: KMP w Toruniu / Magdalena Witt-Ratowska Włamali się do weterynarza koło Torunia. Rozpoznajesz ich? Powiadom policję!

Policjanci z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej niedaleko Torunia poszukują włamywaczy, którzy z gabinetu weterynaryjnego ukradli artykuły zoologiczne. - Wizerunek mężczyzn zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Włamali się do weterynarza koło Torunia. Rozpoznajesz ich? Powiadom policję! [ZDJĘCIA]

Policjanci z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do gabinetu weterynaryjnego. Do tego zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 kwietnia tego roku w Przysieku koło Torunia. Dwaj mężczyźni po sforsowaniu drzwi wejściowych, weszli do lokalu i ukradli artykuły weterynaryjne i zoologiczne. Straty wyniosły kilkaset złotych W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widoczni są sprawcy. Funkcjonariusze postanowili przekazać go mediom i liczą na pomoc internautów. Zobaczcie galerię, gdzie umieszczamy zdjęcia sprawców! Pod nią dalszy ciąg materiału.

Czytaj też: Zaginął 47-letni Arnold z Chełmży! Rodzina i policja proszą o pomoc [ZDJĘCIE, RYSOPIS]

- Wygląd mężczyzn wskazuje na to, że są oni w wieku 20-30 lat, obydwaj szczupli, średniego wzrostu. Jeden z nich ubrany był w niebieskie buty, zielone spodnie koloru, czarną bluzę z kapturem z białymi elementami w okolicy ramion, na rękach miał założone pomarańczowe rękawice budowlane, poruszał się rowerem typu damka. Drugi z mężczyzn ubrany był w białe buty, niebieskie jeansy i czarną kurtkę, na głowie miał założony biały kaptur, na rękach pomarańczowe rękawice budowlane, przez lewe ramię miał przewieszony czarny plecak - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunki przedstawione na zdjęciach o kontakt z Komisariatem Policji w Chełmży, ul. Sądowa 2, tel. dyżurny 47 754 42 00 lub 112 - apeluje policjant z Torunia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń i okolice na sygnale:

Napad na sklep w Bydgoszczy. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE