Cinema City Toruń - kiedy otworzą kina w Toruniu i okolicach?

2020-05-28 21:38 KM
Cinema City w Toruniu - ul. Czerwona Droga
Autor: Google Street View Cinema City Toruń - kiedy otworzą kina w Toruniu i okolicach?

Już niebawem, a konkretnie w sobotę (6 czerwca) wejdzie w życie kolejny etap znoszenia ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. To właśnie d tego dnia, po trwającej ponad 2 miesiące przerwie, kina będą mogły ponownie otworzyć drzwi dla miłośników filmu. Okazuje się jednak, że nie wszystkie kina zostaną tego dnia otwarte. Kiedy Cinema City w Toruniu powitają kinomanów? Kiedy będziemy mogli pójść do kina ze znajomymi do Toruń Plaza lub do Cinema City przy Czerwonej Drodze?

Spis treści

  1. Kiedy pójdziemy do kina w Toruniu? Otwarcie sieci kinowych - czerwiec 2020
  2. Cinema City Toruń - kiedy będzie otwarte? Jest komunikat sieci

Kiedy pójdziemy do kina w Toruniu? Otwarcie sieci kinowych - czerwiec 2020

W naszym mieście znajdują się dwa kina należące do potężnej sieci Cinema City. Jedno w centrum handlowym Toruń Plaza, natomiast drugie przy ul. Czerwona Droga. Kiedy będziemy mogli pójść do kina? To pytanie zadają sobie kinomani - nie tylko ci z Torunia. Okazuje się jednak, że będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość.

Cinema City Toruń - kiedy będzie otwarte? Jest komunikat sieci

Jeżeli myśleliście, że już 6 czerwca będzie można odwiedzić ulubione kino - mamy złe wieści. Cinema City przekazało swoje stanowisko na głównej stronie sieci.

- Cinema City w Polsce zdecydowało o przesunięciu daty otwarcia swoich kin do czasu otrzymania jasnych wytycznych odnośnie obostrzeń w jakich kina mogą być otwarte i  dopóki nie będzie możliwe dostarczenie naszym Klientom rozrywki i wrażeń kinowych z pełną ofertą najnowszych premier. Biorąc pod uwagę obecną sytuację i oświadczenie rządu, Cinema City ogłosiło, iż oczekując na dodatkowe wytyczne sanitarne w jakich kina mogą działać, podjęło decyzję, że nie otworzy swoich kin z początkiem czerwca. Firma jest w stałym kontakcie z władzami i analizuje sytuację, aby poznać szczegóły i mieć pewność czy działając w narzuconych restrykcjach jest w stanie działać bez strat finansowych.

Drugim powodem przesunięcia daty otwarcia kin są niepotwierdzone daty nadchodzących premier filmowych. Gdy tylko pojawią się jasne informacje na temat ograniczeń, a daty premier dużych produkcji filmowych zostaną potwierdzone, firma ogłosi datę otwarcia kin - czytamy w komunikacie sieci Cinema City.

Pozostaje nam jedynie oczekiwać na kolejne komunikaty Cinema City Poland. Będziemy o nich informować na bieżąco!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Toruń i jego życie - bądź na bieżąco!

Jeże po leczeniu trafiają do parku w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.