Makabryczne odkrycie w Toruniu. Zwłoki mężczyzny leżały w trawie

2021-05-11 12:32 Konrad Marzec
Makabryczne odkrycie w Toruniu. Zwłoki mężczyzny leżały w trawie
Autor: archiwum portalu Makabryczne odkrycie w Toruniu. Zwłoki mężczyzny leżały w trawie / Zdjęcie ilustracyjne

W minioną sobotę (8.05.2021) w Toruniu dokonano makabrycznego odkrycia. Ciało mężczyzny zostało znalezione na Rubinkowie, a konkretnie przy ul. Buszczyńskich. Śledztwo w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z grodu Kopernika. Przedstawiciel biura prasowego KMP przekazał nam pierwsze szczegóły

Makabryczne odkrycie w Toruniu. Zwłoki mężczyzny w trawie

Pracowity weekend dla policjantów z Torunia. W sobotę (8.05.2021), ok. godziny 14:15 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o znalezieniu zwłok mężczyzny w trawie przy ul. Buszczyńskich. Stróże prawa udali się na osiedle Rubinkowo, gdzie zabezpieczyli teren i wykonali oględziny. W tej chwili trwa śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności śmierci denata. 

Przeczytaj też: Toruń: Była zakażona koronawirusem i chodziła na zakupy! Sąd wydał wyrok

- Na ten moment wygląda na to, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. W tej chwili ustalamy tożsamość mężczyzny. Mamy pewne podejrzenia, ale na konkrety trzeba poczekać. Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem prokuratora - przekazał naszemu portalowi asp. Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego KMP w Toruniu.

Już teraz rodzinie i bliskim mężczyzny składamy wyrazy głębokiego współczucia. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. Przypomnijmy - pod koniec kwietnia przekazywaliśmy komunikat policji ws. znalezionych zwłok w pustostanie na terenie Torunia. Funkcjonariusze prosili w tej sprawie o pomoc świadków.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Mundurowi z Torunia oddają hołd policjantowi z Raciborza
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE