PRZERAŻAJĄCY wypadek w centrum Torunia! Młody motocyklista wjechał pod tramwaj! Mężczyzna NIE ŻYJE

2021-04-29 13:41 Konrad Marzec
PRZERAŻAJĄCY wypadek w centrum Torunia! Młody motocyklista wjechał pod tramwaj! Mężczyzna NIE ŻYJE
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons PRZERAŻAJĄCY wypadek w centrum Torunia! Młody motocyklista wjechał pod tramwaj! Mężczyzna NIE ŻYJE

To miał być spokojny wieczór w Toruniu. W minioną środę (28.04.2021) o godzinie 20:42 na skrzyżowaniu ul. Kraszewskiego z ul. Czerwona Droga, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. - Kierowca motocykla wjechał bok tramwaju. Niestety 29-letniego kierowcy jednośladu nie udało się uratować - przekazuje nam podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

PRZERAŻAJĄCY wypadek w centrum Torunia! 28-latek wjechał pod tramwaj! Mężczyzna NIE ŻYJE

Koszmarny wypadek miał miejsce w środę (28 kwietnia) późnym wieczorem. Dlaczego doszło do dramatu na skrzyżowaniu ul. Kraszewskiego z ul. Czerwona Droga? Podinspektor Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu przekazała nam, że z ustaleń policjantów Wydziału Ruchu Drogowego wynika, iż kierujący motocyklem marki Kawasaki ZX600, jadąc środkowym pasem ruchu ul. Kraszewskiego od strony ul. Bema w kierunku ul. Czerwona Droga, najprawdopodobniej w wyniku niezastosowania się do sygnalizatora świetlnego nadającego sygnał czerwony, nie ustąpił pierwszeństwa tramwajowi, poruszającemu się od strony ul. Czerwona Droga w kierunku ul. Aleja Jana Pawła II.

Czytaj też: Kujawsko-pomorskie: Policjanci byli w ciężkim szoku! 32-latka ZWARIOWAŁA za kierownicą audi

- Kierujący motocyklem z miejsca zdarzenia został przewieziony karetką pogotowia do jednego z toruńskich szpitali. Pomimo usilnych starań lekarzy nie udało się uratować życia 29-letniego kierowcy jednośladu. Teraz śledztwo w tej sprawie pod nadzorem toruńskiej prokuratury prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu - wyjaśnia podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Wszystko co w Toruniu:

Wypadek motocyklisty w Olsztynie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE