Toruń: kolejna zmiana w organizacji ruchu na remontowanym moście Piłsudskiego! [MAPA]

2021-04-14 14:32 Konrad Marzec
Toruń: kolejna zmiana w organizacji ruchu na remontowanym moście Piłsudskiego! [MAPA]
Autor: Toruń Projekt Miasto Toruń: kolejna zmiana w organizacji ruchu na remontowanym moście Piłsudskiego!

Remont mostu im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu trwa w najlepsze. W związku z tym, MZD informuje o kolejnej zmianie w organizacji ruchu na popularnej przeprawie. Będzie ona obowiązywać od czwartku (14.04.2021) od godziny 21:00. Zobaczcie szczegóły na se.pl/torun.

Toruń: kolejna zmiana w organizacji ruchu na remontowanym moście Piłsudskiego! [MAPA]

Uwaga kierowcy z Torunia i nie tylko - będziecie musieli przyzwyczaić się do nowej organizacji ruchu na remontowanym moście im. Józefa Piłsudskiego. Od najbliższego czwartku (15 kwietnia) od godziny 21.00 na moście drogowym im. marsz. J. Piłsudskiego zostanie wprowadzony kolejny etap. - Front robót zostanie przeniesiony na pas wschodni. Do ruchu zostanie udostępniony pas środkowy i zachodni (od strony Bydgoskiego Przedmieścia) - przekazuje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy MZD w Toruniu.

Czytaj też: Toruń: poważne zmiany w kursowaniu autobusów MZK. Tędy nie pojedziesz!

- Zaawansowanie prac na pasie środkowym i zachodnim pozwoliło na kolejne przełożenie ruchu na moście. Pozwoli to na prowadzenie prac na pasie wschodnim. Najpierw zostanie sfrezowana stara nawierzchnia, potem zostanie ułożone zbrojenie. W dalszej kolejności wykonawca zajmie się reprofilacją (naprawą) płyty - informuje Agnieszka Kobus-Pęńsko z toruńskiego MZD.

Uwaga! W nocy z 14 na 15 kwietnia na moście drogowym im. marsz. J. Piłsudskiego prace rozpoczną się o godzinie 19.00. Od tej godziny będzie obowiązywał także ruch wahadłowy.

- Rozpoczęcie prac o godzinie 19.00 ma związek z prognozami pogody, zgodnie z którymi około 2.00, 3.00 w nocy ma padać deszcz. Wykonawca chce zdążyć z zaplanowanymi na dzisiejszą noc pracami jeszcze przed deszczem. W związku z pracami na moście Piłsudskiego Miejski Zarząd Dróg w Toruniu zachęca do korzystania z przejazdu mostem gen. E. Zawackiej - przekazuje Agnieszka-Kobus-Pęńsko.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Wszystko co w Toruniu - bądź na bieżąco

Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE