Toruń: Nocne wahadło na moście Piłsudskiego. Utrudnienia także na bulwarze

2021-06-15 15:02
Toruń: Nocne wahadło na moście Piłsudskiego. Utrudnienia także na bulwarze
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Toruń: Nocne wahadło na moście Piłsudskiego. Utrudnienia także na bulwarze

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu informuje o kolejnych pracach na moście drogowym im. marsz .J. Piłsudskiego w Toruniu. - W nocy z wtorku na środę (15/16 czerwca) wykonawca będzie prowadził inwentaryzację geodezyjną płyty ustroju nośnego - przekazuje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Toruń: Nocne wahadło na moście Piłsudskiego. Utrudnienia także na bulwarze

Jak podaje Agnieszka Kobus-Pęńsko z MZD w Toruniu, ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją, będzie obowiązywał od godziny 20.00 do 5.00 rano. - Dla uniknięcia utrudnień zalecamy w tym czasie objazd mostem gen. E. Zawackiej - przekazuje rzeczniczka Miejskiego Zarządu Dróg. Uwaga kierowcy! Przejazd przez popularną przeprawą nie będzie komfortowy, ale to nie jedyne zmartwienie. O zachowanie ostrożności proszeni są również kierowcy poruszający się we wtorek po godz.20.00 Bulwarem Filadelfijskim w rejonie mostu

Czytaj też: Toruń. Groza na drodze niedaleko mostu gen. Zawackiej. Zaczęło się od czerwonego światła [ZDJĘCIA]

- Z uwagi na prace rozbiórkowe chodnika mostowego po stronie wschodniej, ruch na bulwarze pod mostem Piłsudskiego będzie odbywał się wahadłowo - przekazuje Agnieszka Kobus-Pęńsko z toruńskiego MZD.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Informacje z Torunia:

AQUA Toruń otwarte!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE