Wiceprezydent Torunia zrezygnował z powodów osobistych!

2021-06-01 7:30
Wiceprezydent Torunia zrezygnował z powodów osobistych!
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Wiceprezydent Torunia zrezygnował z powodów osobistych! / Zdjęcie poglądowe

- Zbigniew Rasielewski poinformował w poniedziałek, że zrezygnował z pełnienia funkcji zastępcy prezydenta miasta Torunia - poinformowała Polska Agencja Prasowa. Jako przedstawiciel PiS był członkiem kierownictwa miasta przez ponad 10 lat.

Wiceprezydent Torunia zrezygnował z powodów osobistych!

Jak informuje w swoim tekście Polska Agencja Prasowa - Rasielewski podał na briefingu prasowym, że decyzja o rezygnacji ze stanowiska spowodowana jest względami osobistymi. Na stanowisku zastępcy prezydenta Rasielewski pozostanie do końca sierpnia. Nie została jeszcze wskazana osoba, która zajmie jego miejsce. - Jestem przekonany, że te kilka lat spędzonych wspólnie z panem prezydentem Michałem Zaleskim spowodowały, że Toruń jest piękniejszy, bogatszy. Myślę, że czas na podsumowanie nadejdzie w następnych miesiącach - powiedział Rasielewski, cytowany przez PAP.

Czytaj także: Toruń: MZK ma dobre wieści dla pasażerów! Będą tańsze bilety

- W tym momencie, pierwszy raz, ale nie ostatni, chciałbym dziś podziękować panu prezydentowi za te długie lata ciężkiej i owocnej współpracy - powiedział Rasielewski, który rezygnuje ze stanowiska wiceprezydenta.

Prezydent Zaleski podkreślił, że ponad 10 lat pracy Rasielewskiego przyniosło efekty, z których obaj naprawdę mogą być zadowoleni. Funkcję zastępcy prezydenta miasta Rasielewski pełnił od 20 grudnia 2010 roku. Wśród kandydatów na jego następcę wymienia się takie osoby jak Wojciech Klabun czy Michał Jakubaszek.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń w pigułce:

AQUA Toruń otwarte!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE