Zaginął 41-letni Adam z Torunia! Ostatnio był widziany w swojej firmie [ZDJĘCIE, RYSOPIS]

i

Autor: Free-Photos/cc0/Pixabay.com Zaginął 41-letni Adam z Torunia! Ostatnio był widziany w swojej firmie [ZDJĘCIE, RYSOPIS]

41-letni Adam z Torunia odnaleziony! Policja wyjaśnia [AKTUALIZACJA]

2020-11-20 16:31

Zaginął 41-letni Adam S. z Torunia. Ostatni raz był widziany we wtorek, (17.11.2020) około godziny 9:00. - Wiemy, że może poruszać się samochodem marki Ford Fusion, koloru białego o numerze rejestracyjnym CT 0164 V - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o pilny kontakt z toruńskim Komisariatem Policji Toruń - Śródmieście.

Zaginął 41-letni Adam z Torunia! Ostatnio był widziany w swojej firmie [ZDJĘCIE, RYSOPIS]

Aktualizacja

Jak informują funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście, zaginiony 41-letni Adam z Torunia odnalazł się. Nie stało się mu nic złego. Po wykonaniu niezbędnych ustaleń policjanci prowadzący czynności poszukiwawcze zakończyli swoje działania.

W minioną środę (18.11.2020) Komisariat Policji Toruń-Śródmieście został powiadomiony o zaginięciu 41-letniego mężczyzny. Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że zaginiony Adam S., dzień wcześniej wyszedł z firmy, którą prowadzi na osiedlu Rubinkowo w Toruniu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz miał być widziany przy ul. Polnej, we wtorek czyli 17 listopada, około godziny 9:00, a około godziny 12:00 nawiązał ostatni kontakt z najbliższymi. - Wiemy, że zaginiony może poruszać się samochodem marki Ford Fusion, koloru białego o numerze rejestracyjnym CT 0164 V - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Czytaj też: Rasistowskie skandale w Toruniu. "Spie..alaj, jesteś brudny, zabiję cię"

Rysopis zaginionego Adama z Torunia:

  • 172 cm wzrostu,
  • jest średniej budowa ciała,
  • waży około 82 kilogramów,
  • krótkie ciemne, brązowe włosy,
  • brązowe oczy,
  • duży spiczasty nos,
  • nie posiada znaków szczególnych.

- Wszystkie dotychczas przeprowadzone przez rodzinę zaginionego oraz Policję działania i czynności nie doprowadziły do ustalenia miejsca jego pobytu zaginionego. Wobec powyższego zwracamy się do wszystkich osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji o miejscu pobytu zaginionego i mogą przyczynić się do jego  odnalezienia. Wszystkie te osoby prosimy o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń Śródmieście  tel. 47 754-24 07, 47-754-24 52 lub numerem alarmowym 112 - apeluje podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Toruń na sygnale - tak policja walczy z przestępcami

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE