ZWŁOKI mieszkańca Torunia wyłowione z wody! MAKABRYCZNE odkrycie na lewobrzeżu

2021-04-01 10:56
ZWŁOKI mieszkańca Torunia wyłowione z wody! MAKABRYCZNE odkrycie na lewobrzeżu
Autor: Shutterstock ZWŁOKI mieszkańca Torunia wyłowione z wody! MAKABRYCZNE odkrycie na lewobrzeżu

Makabryczne odkrycie w Toruniu. Z terenu wodnego przy ul. Dybowskiej wyłowiono zwłoki mężczyzny. Oficer prasowy KMP w Toruniu Wioletta Dąbrowska przekazała nam, że to 64-latek z naszego miasta. Sprawa trafiła już do prokuratury.

ZWŁOKI mieszkańca Torunia wyłowione z wody! MAKABRYCZNE odkrycie na lewobrzeżu

W miniony poniedziałek (29.03.2021) na lewobrzeżu dokonano makabrycznego odkrycia. Takiego początku tygodnia nikt nie miał prawa się spodziewać. W zbiorniku wodnym przy ul. Dybowskiej znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu pojawili się strażacy i policjanci, którzy wyłowili ciało. - Nic nie wskazuje na to, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie - powiedziała nam podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu. Udało nam się ustalić pierwsze fakty w tej poruszającej sprawie.

Przeczytaj także: Tragiczny wypadek niedaleko Torunia! Na nic interwencja śmigłowca! Młodziutki chłopak i motocyklista NIE ŻYJĄ

- Zmarły mężczyzna to mieszkaniec Torunia, urodzony w 1964 roku. W tej chwili czekamy na decyzję prokuratury, która bada sprawę - przekazała w rozmowie z nami podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia. Do tematu będziemy wracać na portalu Toruń Projekt Miasto.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Pod szpitalem znaleziono zwłoki kobiety
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE