Akcja policji koło Torunia. 40 zarzutów dla dilera narkotyków! Jego wiek szokuje

2021-05-13 9:51 Konrad Marzec
Akcja policji koło Torunia. 40 zarzutów dla dilera narkotyków! Jego wiek szokuje
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Akcja policji koło Torunia. 40 zarzutów dla dilera narkotyków! Jego wiek szokuje

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach koło Torunia zatrzymali młodego chłopaka, który handlował narkotykami. W mieszkaniu nastolatka funkcjonariusze odnaleźli marihuanę. - Usłyszał w sumie 40 zarzutów za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Może mu grozić do 10 lat więzienia - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu. dilera narkotyków może szokować!

Akcja policji koło Torunia. 40 zarzutów dla dilera narkotyków! Jego wiek szokuje

W miniony wtorek (11.05.2021) policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach przedstawili 18-latkowi zarzuty za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu przekazał nam, że jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych, którzy w poniedziałek (10.05) weszli do jednego z mieszkań w Czernikowie. - Funkcjonariusze odnaleźli tam blisko 7 gramów marihuany należącej do 18-latka. Nastolatek trafił prosto do policyjnej celi - informuje przedstawiciel biura prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj też: Pojazd ważył 100 ton, wyjechali nim bez zezwolenia! Interweniowali inspektorzy ITD. Znaleźli masę nieprawidłowości

- Policjanci zebrali dowody świadczące o tym, że chłopak nie tylko posiadał narkotyki, ale również handlował nimi. 18-latek usłyszał w sumie 40 zarzutów związanych z posiadaniem narkotyków i transakcjami sprzedaży marihuany innym osobom. Prokurator zdecydował, by do zakończenia postępowania objąć go policyjnym dozorem - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski w komunikacie prasowym.

Funkcjonariusz podsumowuje to w ten sposób - „amatorowi” zakazanych substancji może grozić do 10 lat więzienia. Jego wiek może być dla niektórych sporym szokiem!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń i okolice na sygnale:

Mundurowi z Torunia oddają hołd policjantowi z Raciborza
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE