Daniel Z. "Magical" i jego matka trafią do więzienia?! Oni się tego domagają

2021-04-23 13:47 km
Daniel Z. Magical i jego matka trafią do więzienia?! Oni się tego domagają
Autor: Youtube / zrzut ekranu Daniel Z. "Magical" i jego matka trafią do więzienia?! Oni się tego domagają

Prokuratora i kuratorzy chcą, aby Daniel Z. "Magical" i jego matka trafili za kratki. Dlaczego domagają się więzienia dla duetu, który zyskał sławę dzięki internetowym transmisjom? Sprawę opisują "Nowości". 4 maja o losie patostreamera i Małgorzaty Z. zdecyduje toruński sąd.

Daniel Z. "Magical" i jego matka trafią do więzienia?! Oni się tego domagają

Czy popularny patostreamer Daniel "Magical" i jego matka skończą za kratkami? Prokuratura i kuratorzy uważają, że właśnie takie powinno być postanowienie sądu. 4 maja znany w sieci duet pozna wyrok w swojej sprawie. O tym, że kojarzony z ul. Urzędniczą w Toruniu mężczyzna został skazany pisaliśmy w styczniu 2020 roku. Kłopotów nie uniknęła także Małgorzata Z. Wydawało się jednak, że "zawiasy" są względnie łagodnym wymiarem kary. Tymczasem w październiku minionego roku pojawiły się informacje, że organy ścigania domagają się bezwzględnego więzienia, a Sąd Rejonowy w Toruniu miał podobne zdanie.

Czytaj też: Toruń. Daniel Z. "Magical" pójdzie SIEDZIEĆ? Kolejne kłopoty patostreamera

"Magical" odwołał się od wyroku i teraz z pewnością niecierpliwie czeka na 4 maja. To właśnie wtedy ma się odbyć posiedzenie sądu - informują "Nowości". W toruńskim dzienniku czytamy, że zawieszenie kary dla patostreamera wiązało się z konkretnymi obowiązkami - miał się powstrzymać od streamowania, spożywania alkoholu i podjąć pracę zarobkową. 

Z kolei Małgorzata Z. została skazana za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad konkubentem, popularnym na streamach "Jacą". Dodatkowo miała znieważyć w internecie fryzjerkę. Przyznała się do winy i dobrowolnie poddała się karze 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata. 

- W ocenie kuratora Małgorzata Z. z nałożonych na nią obowiązków się nie wywiązywała. Chodzi m.in. o udział w streamach i picie alkoholu. Stąd wniosek do sądu o wykonanie kary - powiedziała "Nowościom" Joanna Becińska, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej Toruń Wschód.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Wszystko co w Toruniu:

Kilkanaście włamań do altanek w Toruniu. Policja dopadła sprawcę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE