Duża akcja kryminalnych z Torunia. Amfetamina w mieszkaniu to nie wszystko [ZDJĘCIA]

2021-06-09 14:46
Akcja kryminalnych z Torunia na Rubinkowie. Poszukiwany listem gończym zatrzymany
Autor: KMP w Toruniu Akcja kryminalnych z Torunia na Rubinkowie. Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Policjanci z Torunia pochwalili się udaną akcją kryminalnych na Rubinkowie. Funkcjonariusze dopadli poszukiwanego listem gończym 50-latka. To jednak nie wszystko. W mieszkaniu odnaleźli ponad 80 gramów amfetaminy oraz blisko 50 gramów marihuany. Zatrzymanemu grozi nawet do 8 lat więzienia. Więcej szczegółów znajdziecie na se.pl/torun poniżej.

Duża akcja kryminalnych z Torunia. Amfetamina w mieszkaniu to nie wszystko [ZDJĘCIA]

Policjanci z biura prasowego KMP w Toruniu przekazali informację o udanej akcji kryminalnych na Rubinkowie. W miniony poniedziałek (7.06.2021) za kratki trafił 50-latek podejrzany o złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. - Mężczyzna był poszukiwany listem gończym między innymi za przestępstwa finansowe. Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z toruńskiej komendy. Funkcjonariusze weszli do wynajętego przez 50-latka pokoju w jednym z domów na Rubinkowie i odnaleźli tam ponad 80 gramów amfetaminy oraz blisko 50 gramów marihuany - wyjaśnił asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Tragiczna śmierć znanej dentystki z Torunia. "Przemiła, troskliwa kobieta"

- Funkcjonariusze zabezpieczyli w lokalu znaczną ilość gotówki oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Już usłyszał zarzut za udział w obrocie narkotykami. Amator zakazanych substancji trafi na najbliższe miesiące do zakładu penitencjarnego - poinformował nas asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Policjant z Torunia potwierdził, że za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić dodatkowo do 8 lat więzienia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Policjanci z Torunia eskortowali rodzącą kobietę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE