Legendarny toruński pub okradziony. Zginęła sentymentalna kolekcja! Właściciel prosi o pomoc

2021-06-11 12:37 Konrad Marzec
Legendarny toruński pub okradziony. Zginęła sentymentalna kolekcja nalewaków
Autor: materiały Hard Rock Pub Pamela Legendarny toruński pub okradziony. Zginęła sentymentalna kolekcja nalewaków

Nieprzyjemne zdarzenie w Toruniu. Z garażu przy ulicy PCK 32-38 została skradziona kolekcja nalewaków przygotowana do ekspozycji w popularnym w naszym mieście Hard Rock Pubie Pamela. Właściciel prosi o pomoc. Podkreśla, że przedmioty mają sporą wartość sentymentalną. Szczegóły i zdjęcia na se.pl/torun.

Legendarny toruński pub okradziony. Zginęła sentymentalna kolekcja! Właściciel prosi o pomoc

Post dotyczący kradzieży pojawił się na profilu Hard Rock Pubu Pamela w piątek (11.06.2021). - Z garażu przy ulicy PCK 32-38 (Toruń) została skradziona kolekcja nalewaków przygotowana do ekspozycji w Hard Rock Pubie Pamela. Nad tym zbiorem pracowaliśmy przez wiele lat. Prosimy o pomoc w ich odnalezieniu. Jeśli coś wiecie na ten temat prosimy o kontakt poprzez messengera. Kradzież nastąpiła w okresie między 28.05.2021 a 10.06.2021. Przedmioty są charakterystyczne. Ich odnalezienie to dla nas priorytet - apelują przedstawiciele lokalu. Zobaczcie naszą galerię, gdzie widać skradzione przedmioty! Przyjrzyjcie im się uważnie! Poniżej dalszy ciąg materiału.

Czytaj też: Most Piłsudskiego w Toruniu zostanie zamknięty! Poważne utrudnienia dla kierowców. Znamy szczegóły

- Przykra sprawa, bo zebranie kolekcji i odrestaurowanie nalewaków kosztowało nas sporo wysiłku. Dla kogoś ta kolekcja może nie mieć żadnych wartości, ale dla nas ma przede wszystkim sentymentalną. Prosimy o pomoc - powiedział właściciel Hard Rock Pubu Pameli Dariusz Kowalski w rozmowie z naszym portalem.

Właściciel popularnego lokalu, mieszczącego się przy ul. Legionów 36 zgłosił sprawę na policję. - Przedmioty są charakterystyczne. Ich odnalezienie to dla nas priorytet. Garaż mieści się na zapleczu Szkoły Podstawowej 24 - zapewniają przedstawiciele Hard Rock Pubu Pameli.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Mundurowi z Torunia oddają hołd policjantowi z Raciborza
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE