MasterChef Junior: Kazik ze Starego Torunia podbił serca fanów! Młody kucharz zdradził kolejne plany

2021-05-13 11:49 Konrad Marzec
Kazik ze Starego Torunia zachwycił fanów MasterChef Juniora. Gratulacje i upominki w Starostwie Powiatowym
Autor: Agnieszka Niwińska / Starostwo Powiatowe Kazik ze Starego Torunia zachwycił fanów MasterChef Juniora. Gratulacje i upominki w Starostwie Powiatowym

9-letnik Kazimierz Józefowicz ze Starego Torunia zajął drugie miejsce w 6. edycji programu MasterChef Junior. Kazik ujął jurorów i publiczność ogromnym talentem kulinarnym i niebanalną osobowością. W czwartek (13.05.2021) podczas spotkania w Starostwie Powiatowym młodemu pasjonatowi sztuki kulinarnej pogratulowali Starosta Toruński Marek Olszewski i Przewodniczący Rady Powiatu Paweł Polikowski.

MasterChef Junior: Kazik ze Starego Torunia podbił serca fanów! Odebrał gratulacje i zdradził kolejne plany

MasterChef to jeden z najpopularniejszych kulinarnych programów na świecie. Show wymyślone w Wielkiej Brytanii doczekało się swoich lokalnych edycji w 29 krajach na całym świecie. W Polsce program emitowany jest przez telewizję TVN. Równie wielką popularnością cieszy się spin-off - MasterChef Junior, którego finalistą szóstej edycji został 9-letni Kazimierz Józefowicz ze Starego Torunia w gminie Zławieś Wielka. Dla młodego pasjonata gotowania to była przede wszystkim fantastyczna przygoda. - Bardzo się cieszę, że dotarłem do finału programu. To pokazało mi, że potrafię gotować. Często gotuję w domu, niekoniecznie ekskluzywne dania - wspominał Kazik podczas spotkania w Starostwie Powiatowym. Kazikowi i jego rodzicom serdeczne gratulacje złożył Marek Olszewski Starosta Toruński. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Dziki zmorą mieszkańców Torunia. Prezydent Zaleski i władze reagują [Zdjęcia, wideo]

- MasterChef to konkurs ogólnopolski, ale ma renomę międzynarodową. Kaziku, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni. Osiągnąłeś ogromny sukces i to dzięki ciężkiej pracy i talentowi. Bardzo się cieszymy, że mieszkaniec naszego powiatu wykazał się tak szczególnymi umiejętnościami, odwagą i determinacją. Serdecznie Ci gratuluję, bo jesteś pierwszym laureatem tego konkursu z terenu naszego powiatu - przyznał starosta Marek Olszewski, wręczając młodemu kucharzowi i jego rodzicom listy gratulacyjne.

Podczas nagrań do programu Kazik zdradził, że jego hobby to gotowanie i... majsterkowanie. Zarażał innych uczestników pozytywną energią i bawił do łez jurorów, co zaskarbiło mu sympatię widzów. Starosta Marek Olszewski i Przewodniczący Rady Powiatu Paweł Polikowski przekazali laureatowi także upominek - ściski stolarskie, o jakich marzył 9-latek.

Przeczytaj też: Dziewczyna z Czernikowa zachwyciła jurorów programu "The Voice of Poland"! [WIDEO]

- Te ściski przydadzą mi się do przytrzymywania desek. Pracuję nad daszkiem na kuwetę dla mojego kota i ściski bardzo ułatwią pracę - zdradza Kazik Józefowicz.

Nasza redakcja przyłącza się do gratulacji dla młodego kucharza. Mamy nadzieję, że kolejne plany będzie realizował z powodzeniem!

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Toruń w pigułce:

SP23 w Toruniu otwiera klasę sportową
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE