Te ulice w Toruniu wymagają pilnego remontu. Mieszkańcy mają dość, decyzja władz nie zostawia złudzeń

2021-04-16 14:29 Konrad Marzec
Czytelnicy z Torunia chcą remontu tych ulic! Urząd Miasta nie zostawia złudzeń
Autor: Urząd Miasta Torunia / Google Street View / Magdalena Witt-Ratowska Czytelnicy z Torunia chcą remontu tych ulic! Urząd Miasta nie zostawia złudzeń

Zapytaliśmy mieszkańców grodu Kopernika o ulice, które wymagają remontu. Torunianie mają dość dziurawych ulic - wskazali nam te, którymi jak najszybciej powinien zająć się zarząd dróg Pod postem pojawiło się kilka ciekawych sugestii, a my postanowiliśmy sprawdzić, czy miasto ich wysłucha. Przekazaliśmy odpowiedzi Urzędowi Miasta Torunia. Stanowisko jest jasne i konkretne. Zobaczcie szczegóły na se.pl/torun.

Toruń. Mieszkańcy proszą o remont tych ulic! Urząd Miasta odpowiada

Mieszkańców Torunia często pytamy o życie naszego miasta. Na naszym profilu na Facebooku zachęciliśmy do dyskusji w temacie ulic, które wymagają remontu. Wasza aktywność bardzo nas ucieszyła. Zebraliśmy te propozycje i przekazaliśmy je do Urzędu Miasta Torunia z pytaniem, czy jest szansa na konkrety w najbliższym czasie? Postanowiliśmy sprawdzić, czy miasto wyremontuje ulice, które zdaniem torunian wymagają pilnego remontu. Chcecie wiedzieć, gdzie nasi czytelnicy widzą pole do usprawnień? Wszystkie szczegóły, w tym odpowiedź Anny Kulbickiej-Tondel, rzeczniczki prezydenta Michała Zaleskiego znajdziecie w galerii, którą publikujemy poniżej.

Czytaj także: Toruń odpowiada spółce ProNatura i Bydgoszczy. Urząd Miasta mówi o szantażu i braku woli

Pamiętajcie, portal Toruń Projekt Miasto pozostaje do waszej dyspozycji. Zachęcamy do przekazywania nam uwag i próśb, związanych z życiem miasta. Z przyjemnością będziemy dopytywać władze miasta o planowane działania.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń w pigułce:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE