Policyjny nalot na Bydgoskim Przedmieściu. 32-latkowi z Torunia grozi 10 lat więzienia

2021-05-31 15:42
Akcja policji z Torunia na Bydgoskim Przedmieściu. Funkcjonariusze dopadli dilera
Autor: KMP w Toruniu Akcja policji z Torunia na Bydgoskim Przedmieściu. Funkcjonariusze dopadli dilera

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 32-latka, który w mieszkaniu miał ponad 720 gramów amfetaminy i handlował nią. - Mężczyzna został aresztowany na najbliższe 3 miesiące. Teraz za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 10 lat więzienia - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Policyjny nalot na Bydgoskim Przedmieściu. 32-latkowi z Torunia grozi 10 lat więzienia

To była pracowita końcówka tygodnia dla funkcjonariuszy z grodu Kopernika, którzy pochwalili się udaną akcją. W minioną sobotę (29.05.2021) policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu doprowadzili do sądu 32-latka podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. - Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych, którzy w piątek (28.05.21) weszli do jednego z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu. Tam funkcjonariusze odnaleźli ponad 720 gramów amfetaminy - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj także: Rodzice omal nie zatłukli malutkiej Zuzi na śmierć! Lekarze w szoku, była jednym wielkim siniakiem!

- 32-latek trafił prosto do policyjnej celi. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych, przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu oraz handel narkotykami. Sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował go na najbliższe 3 miesiące - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski w komunikacie prasowym.

- Teraz „amatorowi” zakazanych substancji może grozić do 10 lat więzienia - podsumowuje asp. Wojciech Chrostowski.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Mundurowi z Torunia oddają hołd policjantowi z Raciborza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE