Toruń: policyjny NALOT na mieszkanie na Rubinkowie! 24-latkowi grozi 10 lat więzienia

i

Autor: KMP w Toruniu Toruń: policyjny NALOT na mieszkanie na Rubinkowie! 24-latkowi grozi 10 lat więzienia

Toruń: policyjny NALOT na mieszkanie na Rubinkowie! 24-latkowi grozi 10 lat więzienia

2021-04-26 20:41

Toruń: u 24-latka policjanci z Rubinkowa odnaleźli blisko 65 gramów substancji, która wykazała cechy charakterystyczne dla amfetaminy. - Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, za co może mu grozić nawet do 10 lat więzienia - poinformowała nas podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Toruń: policyjny NALOT na mieszkanie na Rubinkowie! 24-latkowi grozi 10 lat więzienia

Policjanci z Torunia pochwalili się udaną akcją. W miniony czwartek (22.04.2021) po południu, kryminalni z Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo weszli do jednego z mieszkań osiedla Na Skarpie w Toruniu. Funkcjonariusze przypuszczali, że jeden z domowników posiada zabronione substancje i nie pomylili się. Podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu przyznaje, że jej koledzy trafili w dziesiątkę. - Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 24-latka w jego rodzinnym domu, policjanci odnaleźli narkotyki - przekazuje nam policjantka z grodu Kopernika.

Czytaj też: ZWŁOKI w pustostanie w Toruniu! Policja publikuje odzież denata i prosi o pomoc [ZDJĘCIA]

- Oględziny i wstępnie przeprowadzone testy laboratoryjne potwierdziły, że zabezpieczone blisko 65 gramów białego proszku, wykazało cechy charakterystyczne dla amfetaminy. Teraz zatrzymanemu za posiadania znacznej ilości środków psychotropowych może grozić nawet do 10 lat więzienia - informuje nas podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Kilkanaście włamań do altanek w Toruniu. Policja dopadła sprawcę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE