Ważny komunikat UMK w Toruniu! Część studentów WRÓCI na zajęcia stacjonarne!

2021-04-08 15:28 Konrad Marzec
Ważny komunikat UMK w Toruniu! Część studentów WRÓCI na zajęcia stacjonarne!
Autor: archiwum portalu Ważny komunikat UMK w Toruniu! Część studentów WRÓCI na zajęcia stacjonarne!

Ważną decyzję podjął rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. - Zgodnie z najnowszym zarządzeniem Rektora UMK w sprawie zmiany trybu zajęć prowadzonych z wykorzystaniem infrastruktury Uniwersytetu, od 10 kwietnia wybrane zajęcia dydaktyczne będą odbywać się stacjonarnie lub hybrydowo (z zachowaniem reżimu sanitarnego), pozostałe będą kontynuowane w trybie zdalnym - czytamy w komunikacie na stronie uczelni.

Ważny komunikat UMK w Toruniu! Część studentów WRÓCI na zajęcia stacjonarne!

Pandemia koronawirusa zmieniła życie studentów w całej Polsce. Żacy kształcący się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika nierzadko podkreślają, że mają już dość zajęć w trybie zdalnym. Chcieliby się spotykać ze znajomymi i uczyć się w salach wykładowych. Nie brakuje rzecz jasna takich, którzy wolą spędzić kilka godzin w domu. Tymczasem na stronie UMK pojawiło się zarządzenie nr 77 rektora. Trzeba będzie zmienić swoje przyzwyczajenia z ostatnich miesięcy! Poniżej publikujemy treść zarządzenia w całości.

Czytaj też: GRUBA AFERA na uczelni! Wykładowcy nie wyłączyli mikrofonu. Wszystko WYSZŁO NA JAW

Zajęcia dydaktyczne, o których mowa w § 1 ust. 2 i 3 zarządzenia nr 3 Rektora UMK z dnia 19 stycznia 2021 r. w sprawie organizacji kształcenia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021 (Biuletyn Prawny UMK z 2021 r., poz. 13):

w części bydgoskiej:

  • na kierunkach studiów medycznych regulowanych - w okresie od dnia 10 kwietnia 2021 r. do odwołania;
  • na innych kierunkach na ostatnich latach studiów – w okresie od 10 kwietnia 2021 r. do dnia 3 maja 2021 r.;

w części toruńskiej:

  • na kierunku studiów weterynaria - w okresie od dnia 10 kwietnia 2021 r. do odwołania;
  • na innych kierunkach na ostatnich latach studiów – w okresie od 10 kwietnia 2021 r. do dnia 3 maja 2021 r.

odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego odpowiednio w trybie stacjonarnym lub hybrydowym.

- Zajęcia dydaktyczne inne niż określone w ust. 1 pkt 1 i 2, o których mowa w § 1 ust. 2 i 3 zarządzenia nr 3 Rektora UMK z dnia 19 stycznia 2021 r. w sprawie organizacji kształcenia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021, w okresie od dnia 10 kwietnia do dnia 3 maja 2021 r. odbywają się w trybie zdalnym - informują władze uczelni.

Toruń w pigułce - to warto wiedzieć

Protest studentów Uniwersytetu Gdańskiego
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE