Tak policjanci z Torunia oddali hołd asp. Michałowi Kędzierskiemu. Zobaczcie przejmujący film

2021-05-07 14:29 Konrad Marzec
Tak policjanci z Torunia oddali hołd asp. Michałowi Kędzierskiemu z Raciborza
Autor: Magdalena Witt-Ratowska / Policja Śląska Tak policjanci z Torunia oddali hołd asp. Michałowi Kędzierskiemu z Raciborza

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, policjanci z Torunia upamiętnili zastrzelonego przez bandytę asp. Michała Kędzierskiego z Raciborza. W piątek (7.05.2021) o godzinie 12:00 przed KMP zrobiło się głośno. Zobaczcie film dziennikarki Radia ESKA Toruń!

Mundurowi z Torunia oddają hołd policjantowi z Raciborza

Tak policjanci z Torunia oddali hołd asp. Michałowi Kędzierskiemu z Raciborza [Wideo]

O tym, że policjanci z Torunia oddadzą hołd zastrzelonemu przez bandytę koledze wiedzieliśmy od czwartku. Potwierdził to w rozmowie z naszym portalem asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. W piątek (7.05.2021) o godzinie 12:00 przed Komendą Miejską Policji w Toruniu zrobiło się bardzo głośno. Syreny włączyli także funkcjonariusze, pracujący w terenie. - Dołączyły także inne służby, między innymi straż pożarna i służba celna - relacjonuje dziennikarka Radia ESKA Toruń. Film z tego wydarzenia znajdziecie pod  tekstem.

Czytaj także: Racibórz. Zastrzelony policjant pracował w mediach. Tak pożegnał się z widzami! [wideo]

Uroczystości pogrzebowe asp. Michała Kędzierskiego rozpoczęły się o godzinie 12:00. Policyjny hołd w Toruniu trwał kilka minut. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE