Toruń: 21-latek wyszedł z psem na spacer. Prosto z niego trafił do celi

2020-07-29 12:00 KM
Radiowóz Policji z Torunia
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Toruń: 21-latek wyszedł z psem na spacer. Prosto z niego trafił do celi / Zdjęcie poglądowe

Toruń: Kryminalni z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zatrzymali 21-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna wpadł, gdy wyszedł z psem na spacer. - Teraz spędzi najbliższych kilkanaście miesięcy w celi, gdzie czeka go odsiadka za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i nielegalne posiadanie broni - informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Toruń: W miniony poniedziałek (28 lipca) krótko po godzinie 8:00 kryminalni z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zatrzymali 21-latka poszukiwanego listem gończym przez toruński sąd. Policjanci zdobyli informacje, które świadczyły o tym, że mężczyzna może przebywać w jednym z bloków na osiedlu Na Skarpie. Okazja do jego zatrzymania nadążyła się, gdy ten wyszedł z psem na spacer.Przed klatką już czekali na niego kryminalni. 21-latek był zaskoczony ich widokiem. 

- Mężczyzna trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższych kilkanaście miesięcy odsiadując wyrok za posiadanie znacznej ilości narkotyków, handel nimi oraz nielegalne posiadanie broni - przekazuje nam mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Toruń na sygnale - tak policja walczy z przestępczością

14-letni Andrzej zatrzymał złodzieja w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.