Toruń: Grasował na Bydgoskim Przedmieściu. Czternaście zarzutów dla 20-latka

2020-08-29 8:25 KM
Toruń: Grasował na Bydgoskim Przedmieściu. Czternaście zarzutów dla 20-latka
Autor: KMP w Toruniu Toruń: Grasował na Bydgoskim Przedmieściu. Czternaście zarzutów dla 20-latka

Toruń: Policjanci ze Śródmieścia udowodnili zatrzymanemu 20 latkowi, że to on stoi za kradzieżami rowerów. W większości jego łupem padły jednoślady na Bydgoskim Przedmieściu. - Z ust policjantów usłyszał łącznie czternaście zarzutów. Grozi mu do 5 lat więzienia - informuje nas podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

W minioną środę (26 sierpnia), policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście doprowadzili do swojej jednostki sprawcę kradzieży artykułów kosmetycznych z jednej z drogerii przy ul. Broniewskiego w Toruniu. Doszło do niej w miniony poniedziałek. Jego przestępcze zachowanie zauważyli pracownicy ochrony. Natychmiast zaalarmowali policję. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży. Jak się okazało - to bynajmniej nie był koniec kłopotów 20-latka. Funkcjonariusze wytypowali tego człowieka do innych kradzieży. Udowodnili mu, że to on stoi za kradzieżami rowerów do jakich doszło na przestrzeni od końca czerwca do 23 sierpnia bieżącego roku.

- Mężczyzna kradł rowery na terenie całego Torunia. Jednak w większości jego łupem padały jednoślady na Bydgoskim Przedmieściu. Zatrzymany to 20-letni mieszkaniec gminy Chełmża, który dotychczas był notowany przez policję za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu - informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Młody mężczyzna z ust policjantów usłyszał łącznie czternaście zarzutów. - Za dokonane kradzieże grozi mu teraz do 5 lat więzienia - podsumowuje policjantka z Torunia.

Toruń na sygnale - tak policja walczy z przestępcami

14-letni Andrzej zatrzymał złodzieja w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.