Toruń. Pogoda na weekend i fatalne wieści! Zaatakuje nieprzyjemna krupa śnieżna [PROGNOZA]

2021-04-23 6:30 Konrad Marzec
Toruń. Pogoda na weekend i fatalne wieści! Zaatakuje nieprzyjemna krupa śnieżna [PROGNOZA]
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Toruń. Pogoda na weekend i fatalne wieści! Zaatakuje nieprzyjemna krupa śnieżna [PROGNOZA]

Pogoda na weekend w Toruniu nie wygląda zbyt dobrze. Prognozy na piątek (23.04.2021) oraz na sobotę i niedzielę (24-25.04.2021) nie zwiastują niczego pozytywnego. Lokalny meteorolog donosi, że może spaść nieprzyjemna krupa śnieżna. To nie wszystko! Sprawdźcie szczegóły na se.pl/torun i przygotujcie parasole.

Spis treści

  1. Pogoda na piątek i weekend w Toruniu. Co nas czeka 23 kwietnia? Najnowsza prognoza
  2. Pogoda na weekend w Toruniu. Prognoza 24-25.04.2021

Pogoda na piątek i weekend w Toruniu. Co nas czeka 23 kwietnia? Najnowsza prognoza

Czy końcówka maja przyniesie poprawę pogody w Toruniu i okolicach? Na razie trzeba się będzie zmierzyć z nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi. Meteorolog i właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl Rafał Maszewski donosi, że już w piątek (23.04.2021) przydadzą nam się parasole. - W dzień słońce będzie się przeplatać z chmurami (zachmurzenie umiarkowane) i późnym przedpołudniem, około południa oraz po południu czasami możliwy jest przelotny deszcz lub krupa śnieżna - pisze ekspert od pogody.

Czytaj też: Zrobił to KILKANAŚCIE razy na działkach w Toruniu! W końcu go dopadli [WIDEO, ZDJĘCIA]

- Po południu temperatura powietrza wzrośnie do 9-10 stopni, ale dość silny zachodni wiatr (porywy do 50-60 km/h) zwiększy odczucie chłodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie się nieznacznie wahać, a warunki biometeorologiczne pozostaną niekorzystne - podaje Rafał Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Pogoda na weekend w Toruniu. Prognoza 24-25.04.2021

W weekend (24-25 kwietnia) temperatury ukształtują się na bardzo podobnym poziomie jak dzień wcześniej. W ciągu dnia słupki rtęci pokażą maksymalnie 9-10 stopni, a umiarkowany/dość silny wiatr ponownie może obniżyć temperaturę odczuwalną. Niestety Toruń i województwo kujawsko-pomorskie znów zostaną zaatakowane przez nieprzyjemne opady deszczu i krupę śnieżną. Najnowsza prognoza pogody nie zachęca do długich spacerów. Ciśnienie może podskoczyć nawet do 1016 hPa. Rozpogodzenia przewidywane są na początek przyszłego tygodnia. O szczegółach będziemy was informować w naszym lokalnym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Wszystko co w Toruniu:

Motoambulans w toruńskim pogotowiu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE