Niecodzienna kradzież w toruńskiej galerii. Policja szuka złodzieja! Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-02-26 14:08 km

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują mężczyzny, który ukradł stolik kawowy. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. - Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego KMP w Toruniu.

Niecodzienna kradzież w toruńskiej galerii. Policja szuka złodzieja! Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują sprawcy przestępstwa, do jakiego doszło 21 listopada ubiegłego roku. Mężczyzna ukradł stolik kawowy warty kilkaset złotych z galerii przy ul. Lelewela. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest sprawca. Stróże prawa przekazali jego wizerunek do mediów i liczą, że pojawią się świadkowie, którzy przyniosą cenne informacje. Koniecznie przejrzyjcie naszą galerią, którą zamieszczamy poniżej!

Przeczytaj także: PRZYKULI się do bramy Radia Maryja! Rydzyk będzie WŚCIEKŁY [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112 - apeluje asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Toruń na sygnale - tak policja walczy z przestępcami

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE