Toruń. Pogoda na poniedziałek, 19 kwietnia: prognozy nie poprawią wam humoru!

2021-04-19 6:48 Konrad Marzec
Toruń. Pogoda na poniedziałek, 19 kwietnia: prognozy nie poprawią wam humoru!
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Toruń. Pogoda na poniedziałek, 19 kwietnia: prognozy nie poprawią wam humoru!

Pogoda na poniedziałek (19.04.2021) dla Torunia i okolic. Sprawdzamy najnowsze prognozy dla grodu Kopernika oraz województwa kujawsko-pomorskiego. Wszystko wskazuje na to, że przydadzą się parasole. Jaka będzie temperatura? Szczegóły przenalizujemy na se.pl/torun poniżej.

Toruń. Pogoda na poniedziałek, 19 kwietnia: prognozy nie poprawią wam humoru!

Prognoza pogody na poniedziałek (19.04.2021) dla Torunia przynosi kilka ciekawych scenariuszy. Meteorolog serwisu pogodawtoruniu.pl Rafał Maszewski przekazuje na swojej internetowej, że na początku tygodnia w grodzie Kopernika słońce będzie dominować nad chmurami. Pojawi się zachmurzenie umiarkowane, okresami małe. - Tylko pod koniec dnia nie wykluczony jest przelotny deszcz - pisze szanowany ekspert od warunków atmosferycznych.

Czytaj także: Toruń. Pogoda długoterminowa zadziwia! Prognozy nie zostawiają złudzeń

- Po południu temperatura powietrza wzrośnie do około 14-15 stopni - odczujemy komfort termiczny, ale początek dnia będzie bardzo chłodny. Ciśnienie atmosferyczne będzie bardzo wolno spadać, a warunki biometeorologiczne poprawią się do obojętnych - przekazuje Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Podobne warunki zostaną z nami aż do środy (21.04.2021). Wiatr będzie słaby/umiarkowany, a ciśnienie będzie na poziomie 1006-1008 hPa. Temperatury w Toruniu od 13 do 16 stopni. Konkretne ochłodzenie przyjdzie w czwartek, 22 kwietnia. Wówczas w ciągu dnia maksymalnie 8 stopni. Na szczęście będzie to chwilowy kryzys. Już podczas weekendu odnotujemy konkretne ocieplenie.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Toruń w pigułce:

Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE